Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Rodzinne świętowanie w Ulatowie-Adamach

08.06.201212:55

Sylwester

 W kalendarz imprez w Ulatowie-Adamach Dzień Rodziny należy już na stałe do tradycji szkolnej. W tym roku uroczystości odbyły się w środę 30 maja. Zostały powiązane ze sobą trzy ważne święta: Dzień Matki i Ojca oraz Dzień Dziecka.

 

Impreza rozpoczęła się na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej. Na rozpoczęcie spotkania dyrektor Danuta Łubińska złożyła rodzicom i dzieciom serdeczne życzenia oraz zaprosiła do wspólnego spędzenia czasu. Poszczególne klasy zaprezentowały swoje programy artystyczne przygotowane pod kierunkiem wychowawców. Licznie zgromadzeni rodzice z uwagą i podziwem wysłuchali i obejrzeli występy swoich pociech.

Były wiersze, piosenki, laurki, kwiaty, własnoręcznie przygotowane upominki, 100 lat i życzenia płynące prosto z małych, ale gorących serc. Dzieci udowodniły, że kochają swoich rodziców, nie tylko za to, że są, ale również za to, że są kochający, troskliwi, pracowici, serdeczni, opiekuńczy, wyrozumiali, cierpliwi.

Sto lat dla Mamy i Taty!

 Wspólne świętowanie

Uczniowie włożyli w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze rodziców. Następną atrakcją dnia był poczęstunek, składający się z ciast, owoców, lodów, kawy i herbaty. Miło było popatrzeć na wszystkich, którzy siedzą przy jednym stole, rozmawiają ze sobą i wspólnie świętują. Nauczyciele zadbali o dalsze spędzenie czasu. Były tańce i konkursy dla najmłodszych. Pociechy mogły popisać się sprawnością, sprytem, umiejętnościami tanecznymi, a także zaprosić swoich bliskich do wspólnej zabawy.

 

 Kto przeniesie więcej piłeczek?

 

Najmłodsi zwycięzcy w przenoszeniu piłeczek na czas

Po kilku godzinach atrakcji zmęczeni, lecz szczęśliwi uczniowie wraz z rodzicami pojechali do swoich domów i z pewnością na długo zapamiętają ten dzień, jeden z ostatnich przed wakacyjnym odpoczynkiem.


 

oprac.: Barbara Piotrowska

fot.: Katarzyna Wódkiewicz

 

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007