Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Mister Szkoły 2012

05.10.201209:35

Sylwester

 Z okazji Dnia Chłopaka w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej odbyły się wybory Mistera szkoły podstawowej i gimnazjum. O wyborze najwspanialszych zadecydowała komisja, panie: Jagienka Cesarek, Aneta Marchewka i Dorota Gurczyńska.

Dziewczynki z klasy II a: J. Rudzińska, A. Czarzasta i J. Cichowska , z klasy V: A. Cichowska, K. Leśnikowska, M. Gazda i klasy VI: K. Sobieska pod opieką J. Wawszczak i B. Czaplickiej przygotowały szereg konkurencji dla chłopców.

W wyniku klasowych eliminacji do ścisłego finału zakwalifikowało się trzech kandydatów ze szkoły podstawowej: Kamil Kukliński z klasy IV, Michał Jędrzejczyk - V, Bartek Otłowski - VI oraz z gimnazjum: Bartosz Czaplicki, Tomasz Kawiecki, Maciej Ostrowski, Damian Sławski, Krystian Gadomski oraz Arkadiusz Ostrowski.


 


O wyborze najwspanialszych zadecydowała komisja w skład, której weszły panie: Jagienka Cesarek, Aneta Roman, Aneta Marchewka i Dorota Gurczyńska.
Komisja brała pod uwagę: prezencję, urok osobisty, siłę mięśni, dowcip i inteligencję kandydatów. Zabawa była znakomita, bo chłopcy musieli popisać się umiejętnością śpiewania, tańczenia, dowcipnego odpowiadania na wylosowane pytania, a nawet wykonania dziewczętom makijażu. Ponad to z uśmiechniętą minką musieli zjeść cytrynę, przejść próbę wytrzymałości fizycznej oraz umiejętnie odgadnąć nazwę przedmiotu i jego zastosowanie (np. pończochy, zalotka do rzęs). Wszyscy spisali się na medal, ale wygrali najlepsi, którzy podbili serca szanownej komisji. W przerwie obrad jury, dziewczyny z klasy VI zaprezentowały, specjalnie na tę okazję układ taneczny.

Misterem Szkoły Podstawowej został Kamil Kukiński, a Misterem Gimnazjum - Krystian Gadomski. Gratulujemy chłopcom odwagi i umiejętności zaprezentowania się.

Zwycięzcy zostali udekorowani szarfami. Uczynili to dyrektor Małgorzata Budna oraz za-ca dyr. Włodzimierz Rudziński. Każdy chłopiec dostał upominek, a na koniec wystrzeliły kolorowe konfetti przygotowane przez J. Cichowską. To nie był tego dnia koniec atrakcji dla chłopców, bo ich koleżanki w każdej klasie przygotowały dla nich wesołe prezenty. Później wszyscy świetnie bawili się na dyskotece.

Joanna Wawszczak
Oprac. B.K.

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007