Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Zespołowy Dzień Nauczyciela

15.10.201212:42

Sylwester

 Zespołowo, radośnie i zabawnie uczniowie Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej 12 października ugościli swoich nauczycieli. Prezentem dla nich był spektakl słowno-muzyczny przygotowany przez młodych artystów Zespołu.

Na uroczystości obecni byli przew. RG Leonard Mikołajewski, wójt Adam Bacławski oraz Sylwia Lipińska z ref. Oświaty, Kultury i Sportu. Szczególnie ciepło zostały przyjęte zostały Janina Fidurska, Łucja Niszczak, Barbara Antosz, Janina Moszczyńska i Zofia Jaworska nauczycielki – emertyki krzynowłoskiej szkoły podstawowej.

Nim przyszło do tradycyjnych życzeń gimnazjaliści zaprezentowali spektakl przedstwiający zabawne obazki z życia szkoły widziany oczami dwu...sprzątaczek. W tych rolach znakomicie zaprezentowały się Joasia Rudzińska i Magda Zamielska. Zabawne scenki, które wyreżyserowały Hanna Sulka, Alina Kobylińska i Krystyna Urbańska, były przeplatane piosenkami w wykonaniu młodych wokalistek – Oli Czarzastej, znakomitej tego dnia Joasi Chmielińskiej i Moniki Kakowskiej. Na zakończenie spektaklu – szczere życzenia od uczniów i słodkie prezenty dla nauczycieli. 

Potem oficjalne życzenia od gminy i kwiaty dla Rady Pedagogicznej oraz życzenia i kwiaty od Beaty Kuklińskiej – przew. Rady Rodziców. Oczywiście jak zwykle nie zawiedli rodzice. Przygotowali bowiem słodki poczęstunek dla nauczycieli, jaki zaserwowano w szkolnej stołówce.

B.K.

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007