Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

16.10.201208:28

Sylwester

 Do wielkiej radości oraz szczerego uśmiechu wszystkich przedszkolaków w Punkcie Przedszkolnym przy Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej przyczynili się rodzice oraz firma "NOVUM" ze Szczytna.

Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego Dyrektor Szkoły zwróciła się z prośbą do rodziców o pomoc w wyposażenie sal przedszkolnych. Rodzice zareagowali bardzo pozytywnie, jeden z nich doposażył biblioteczkę 3 i 4-latków, mama jednej z uczennic zakupiła wspaniałą kuchnię a inna podarowała zabawki najstarszej grupie przedszkolnej.

Do pomocy przyłączyła się również firma „NOVUM”, która poznała placówkę przy okazji budowy placu zabaw oraz realizacji projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych” i postanowiła zadbać o najmłodsze dzieci w szkole. W związku z tym obdarowała wszystkie grupy nowymi stolikami i krzesełkami. Punkt wzbogacił się również o kolorowy segment i atrakcyjny kącik zabaw.

Prezenty te sprawiły mnóstwo radości najmłodszym uczniom oraz poprawiły komfort pracy.

Dyrekcja, nauczyciele Punktu Przedszkolnego wraz z uczniami serdecznie dziękują firmie „NOVUM” oraz rodzicom za okazany gest życzliwości.

Oprac. M. Budna

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007