Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2012

02.11.201211:49

Sylwester

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu zaprasza do głosowania na najlepszego dzielnicowego w powiecie przasnyskim. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dzielnicowymi na stronie internetowej BIP naszej komendy:

http://bip.przasnysz.kpp.policja.gov.pl/portal/095/1754/2354/Dzielnicowi.html

W konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego wezmą udział wszyscy dzielnicowi powiatu. Od 01.11 do 30.11.2012r mają Państwo możliwość oddania swoich głosów poprzez wypełnienie ankiety konkursowej, którą można pobrać w tutejszej KPP lub ze strony internetowej komendy. Wypełnione ankiety należy wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie miasta w budynkach instytucji państwowych tj. urzędach miast i gmin oraz ośrodkach pomocy społecznej, a także w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu, Komisariacie Policji w Chorzelach, Posterunku Policji w Jednorożcu i Krasnem lub przesłać drogą elektroniczną na adres: Prasowy.kppprzasnysz@mazowiecka.policja.gov.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu br.


Celem konkursu jest wyróżnienie rangi służby dzielnicowego w lokalnej społeczności oraz poszerzenie wiedzy mieszkańców o roli dzielnicowego jako policjanta pierwszego kontaktu.


KPP Przasnysz

Asp. Ewa Śniadowska

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007