Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Pasowani w Seborach

12.11.201215:49

Sylwester

Ósemka nowych pierwszaków, w środę 24 października 2012 roku zostało pasowanych w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach.

Wszyscy pierwszoklasiści przeszli pomyślnie wiele prób. W szkole pojawiły się Dobra i Zła Wróżka. Uczniowie zapracowali na to, aby stać się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. Złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez dyrektor Agatę Chmielewską na uczniów. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia otrzymali dyplomy i drobne upominki. Świadkami uroczystości byli zaproszeni rodzice, którzy z dumą patrzyli na swoje pociechy.

Uczniami klasy I zostali: Dawid Bialik, Kinga Gadomska, Wiktoria Kimona, Miłosz Marchewka, Klaudia Morawska, Aleksandra Nowicka, Emilia Nowicka, Łukasz Podlasiak.

Następnego dnia w szkole odbyło się spotkanie z dzielnicowym Pawłem Rykowskim. Poprowadził lekcję pt. ”Bezpieczeństwo na drogach”. Wzięli w nim udział uczniowie „0” - III.

Uczniowie chętnie słuchali i brali czynny udział w zajęciach. Mieli okazje zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach. Brali udział w scenkach dotyczących prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Wysiłek i zaangażowanie uczniów zostały nagrodzone znaczkami odblaskowymi, które otrzymali od dzielnicowego.


 

Alina Rusiłowicz
oprac: B. K.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007