Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

„Białe szaleństwo” rozpoczęte

15.01.201312:02

Sylwester

Pokrywa śnieżna, temperatura ok.0 stopni, bezwietrznie. Piątek , 11 stycznia, po lekcjach. Cóż można robić? Jak spędzić ten czas? Znowu zasiąść do komputera lub playstation? Nie. My wybraliśmy inny, zdrowy sposób spędzenia czasu. My, tzn. klasa III b gimnazjum z wychowawczynią Agnieszką Urbańską . Nasz wybór to wyjazd na lodowisko do Ciechanowa.

Ponad godzina dla jednych bolesnych, oblewających potem ćwiczeń, dla innych treningu, a dla jeszcze innych- jazdy popisowej. Była jazda indywidualna stylem dowolnym, jazda figurowa, jazda parami, trójkami, czwórkami czyli tzw. formacje. Niektórzy nie czuli się na lodowisku pewnie, więc co jakiś czas „sprawdzali”, czy lód wytrzyma. Największą podporą i punktem zatrzymania był pan Marek Cichowski, który z nami też trochę poszalał. Nasza jazda na łyżwach była też okazją do babskich pogaduszek( mieliśmy tylko 2 chłopców), koleżeńskiej pomocy, ujawnienia swojej gracji, fantazji, pomysłowości i innych umiejętności.

A potem zasłużony odpoczynek i „ uzupełnienie” spalonych kalorii w pizzerii. W czasie patrzenia na przystojnego młodzieńca wałkującego ciasto i oczekiwania na kilkanaście pizz, niektóre w rozmiarze gigant, apetyt niesamowicie rósł. Tu także każda chwila wykorzystana na klasowe rozmowy. Oj, ilu nowych informacji o sobie dowiedzieliśmy się w tym czasie! I wreszcie przyjemność dla podniebienia. Mniam, mniam!

Zadowoleni i syci wróciliśmy do domów późnym wieczorem. Już nie możemy doczekać się następnego wspólnego wyjazdu.

Samorząd klasy III b z wychowawczynią

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007