Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Gimnazjaliści na sali rozpraw

21.01.201307:38

Sylwester

Jednak nie chodzi o prawdziwą rozprawę sądową. Dzięki uprzejmości pracowników Sądu i Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu młodzież klas drugich gimnazjum Zespołu Szkól w Krzynowłodze Małej mogła uczestniczyć w nietypowej lekcji wychowawczej przeprowadzonej na sali rozpraw.

- Szczególne podziękowania kierujemy do pana Artura Folgi – prokuratora rejonowego w Przasnyszu za wygłoszenie bardzo interesującego wykładu dla młodzieży w ramach orientacji zawodowej. Uczniowie mogli poznać zasady funkcjonowania tej instytucji, jak również dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat pracy sędziego i prokuratora - informowała Aneta Roman, jedna z opiekunek młodzieży. - Gimnazjaliści z dużym zainteresowaniem zwiedzali budynek sądu i prokuratury oraz sale rozpraw. Było to dla uczniów nowe, a zarazem bardzo cenne doświadczenie – dodała Alina Kobylińska, druga z organizatorek wycieczki.

Następnie młodzież odwiedziła Komendę Policji w Przasnyszu, gdzie podinspektor Dariusz Świder opowiadał o bezpieczeństwie, zagrożeniach i wykroczeniach wśród młodzieży oraz przybliżył uczniom pracę zawodową policjanta. Cenne informacje zdobyte podczas spotkań na pewno będą przydatne młodzieży przy wyborze szkoły ponadgimnazjalnej czy kierunku studiów.

Dyrekcja, uczniowie i opiekunki wycieczki serdecznie dziękują Panu prokuratorowi i podinspektorowi za otwartość oraz ciekawe i profesjonalne poprowadzenie spotkań z młodzieżą.

A. Kobylińska

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007