Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Babci i Dziadka z Mikołajem

02.02.201314:36

Sylwester

W Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach 26 stycznia 2013 roku zbiegły się dwie wspaniałe imprezy: Dzień Babci i Dziadka oraz Choinka szkolna.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są w nim takie dwa wyjątkowe, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich najbliższych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. - Uczestniczyli w nich wszyscy uczniowie naszej szkoły, przedszkolaki, ich rodzice oraz młodsze rodzeństwo. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków, również Babcie i Dziadkowie licznie przybyli na wspólne spotkanie – informowała Barbara Piotrowska.

 

Zebranych Seniorów i gości powitała dyrektor szkoły Danuta Łubińska, składając serdeczne życzenia.

W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny. Były wierszyki, piosenki oraz tańce. Starsi zabawiali najbliższych humorystycznym kabaretem i inscenizacjami tematycznie związanymi z tym świętem.

 

 

Warto zaznaczyć, że każdy z uczniów wziął czynny udział w przedstawieniu. Po odśpiewaniu tradycyjnego „100 lat” wnuczęta wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

Czyżby rewanż Seniorów?

Niespodziankę wszystkim sprawił Święty Mikołaj, który przybył do szkoły. Najbardziej oczekiwały na niego najmłodsze dzieci. Z niecierpliwością czekały na swoją paczkę, po czym chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem.

 

Zabawę choinkową rozpoczęli uczniowie naszej szkoły. Jednak muzyce nie mogli oprzeć się również dorośli. Dołączyli oni do swoich pociech. I choć na dworze śnieg i mróz, zabawa przebiegała w gorącej i miłej atmosferze.

Dzięki temu dostarczyła wszystkim obecnym wielu pozytywnych emocji. Nie obyło się oczywiście bez słodkości, które nie były już Mikołajowe, ale przygotowane przez mamy naszych pociech.

Barbara Piotrowska

fot.: Katarzyna Wódkiewicz

oprac. B. K.

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007