Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Wyprawa na lodowisko

07.02.201310:56

Sylwester

Tuż przed feriami, w wyjątkowo mroźny styczniowy poranek, młodzież gimnazjalna z kl. I b i kl. IIa Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej pod opieką p. A. Kobylińskiej i p. H. Sulka wybrała się na lodowisko do Ciechanowa.

 

- Propagujemy różne formy spędzania wolnego czasu. Jedną z nich jest doskonalenie i nabywanie umiejętności jazdy na łyżwach. Jeśli pogoda sprzyja, a humor dopisuje, to czemu nie skorzystać z takich atrakcji – mówi jedna z organizatorek wyjazdu. To już nie pierwszy wyjazd w tym roku uczniów ze szkoły. Pomimo, że niektórzy nie pierwszy raz mieli łyżwy na nogach, nie obyło się bez ,,bliskich kontaktów" z lodową taflą. Na szczęście upadek nie skończył się żadną kontuzją.

- Na lodowisku bardzo nam się podobało, a jazda na łyżwach i wspólna zabawa sprawiały nam ogromną frajdę – dodała jedna z uczestniczek wyjazdu. Po wyczerpującej jeździe niektórzy udali się na gorącą czekoladę. Do Krzynowłogi wrócili bardzo zadowoleni.

- To na pewno nie była nasza ostatnia przygoda z łyżwami i z wielką ochotą powtórzymy ją jeszcze raz. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania w czasie ferii lodowiska w Ciechanowie, to naprawdę fajna zimowa zabawa – dodała inna łyżwiarka.
 

tekst i fot. A. Kobylińska, H.Sulka

oprac. B. K.

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007