Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Twórcze myślenie – twórcze działanie –

26.02.201309:34

Sylwester

Pod takim hasłem nauczyciele z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej ruszyli po zimowych feriach do pracy i 11 lutego uczestniczyli w warsztatach "Twórcze myślenie - twórcze działanie". Zajęcia poprowadziły panie: Luiza Dawidziuk i Aneta Dobrzyńska z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu.

- Przygotowały one zadania wspomagające rozwijanie w dzieciach pasji, twórczego myślenia i własnej kreatywności – relacjonowała Elżbieta Krajewska pomysłodawczyni warsztatów.

Tego dnia to nauczyciele pełnili role uczniów i, jak widać na zdjęciach, sprawdzili się wyśmienicie. I tak uczestnicy tworzyli portret pamięciowy i wymyślali imię niesamowitego stwora, układali fascynującą historię, uczestniczyli w tańcach integracyjnych, wykonywali piłki wykorzystując surowce wtórne.

Zajęcia były dla nich inspiracją do pracy, okazją do spotkania i wymiany doświadczeń, a także dały możliwość oderwania się – chociaż na chwilę – od codziennych obowiązków. Pozwoliły poczuć się dzieckiem i zintegrowały nauczycieli szkoły podstawowej i gimnazjum. Celem warsztatów było kształtowanie i wzmacnianie swoich kompetencji twórczych, by bardziej zrozumieć wykorzystać potencjał intelektualny w pracy z uczniami.

Dyrekcja szkoły i nauczyciele serdecznie dziękują paniom z BP za przeprowadzenie tak inspirującego szkolenia.


 

oprac. B. K.

fot. W. Rudziński

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007