Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Joasia awansowała wyżej!

28.03.201315:34

Sylwester

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, 27 marca 2013 roku odbyły się eliminacje XXXVI Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". O awans do rozgrywek wojewódzkich walczyło 23 uczestników ze szkół: Krzynowłoga Mała, Chorzele, Jednorożec i Przasnysz.

Startowało 23 zawodników. W I grupie wiekowej - szkoły podstawowe – 9 uczniów, w II gimnazja – 9 uczniów i w III szkoły ponadgimnazjalne grupie wiekowej – 5 uczniów.


 

Naszą gminę reprezentowali: Piotr Roman ze szkoły w Krzynowłodze Małej i uczennice Zuzanna Wódkiewicz, Ewa Bagińska z Ulatowa-Adamów.

Natomiast II poziom reprezentowali: Joanna Rudzińska, Patryk Kimona i Aleksandra Serafin z gimnazjum w Krzynowłodze Malej.

Każdy z uczestników mógł wykazać się swoją wiedzą z zakresu pożarnictwa, odpowiadając pisemnie na 25 pytań testowych. Najlepsi awansowali do etapu ustnego. Pytania były trudne i wymagały od uczestników dużej wiedzy. Nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze.
 

Zdobyli trzy miejsca na podium.

Po zaciętej walce o pierwsze miejsce, Piotr Roman przegrał jednym punktem, tym samym zajmujął drugie miejsce w I grupie. Trzecia była Ewa Bagińska.

Bezkonkurencyjna zaś okazała się gimnazjalistka Joanna Rudzińska, która zajęła pierwsze miejsce. Błyskawicznie odpowiadała na pytania zadawane przez jury. Tym samym będzie reprezentować powiat przasnyski na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 27 kwietnia w Mińsku Mazowieckim.

Zwycięscy otrzymali cenne nagrody i dyplomy, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Podziękowano również opiekunom uczniów, obdarowując ich drobnymi upominkami.


 

Jesteśmy bardzo dumne z naszych uczniów, gratulujemy im zwycięstwa.

Asi życzymy powodzenia na eliminacjach wojewódzkich.

Piotr Roman z opiekunką Joanną Wawszczak.

Joanna Rudzińska z opiekunką Hanną Sulka.
 

Tekst i fot. H. Sulka, J. Wawszczak

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007