Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Bezpieczny Turniej

05.04.201307:39

Sylwester

Gminne eliminacje XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym rozegrano 19 marca 2013 r w Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach. Celem turnieju jest promowanie i upowszechnianie wśród dzieci zachowań podnoszących ich wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W turnieju udział wzięli uczniowie z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej pod opieką Iwony Czajkowskiej, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Ulatowie-Adamach pod opieką Danuty Łubińskiej oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Romanach-Seborach pod opieką Rafała Czaplickiego.


Przewodniczącą eliminacji, jak również osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg turnieju była Sylwia Lipińska – podinspektor ds. Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Gminy w Krzynowłodze Małej. Po powitaniu zawodników przez dyr. Agatę Chmielewską, trzyosobowe drużyny przystąpiły do rozwiązywania testu. Składał się z 25 pytań dotyczących zasad ruchu drogowego, znajomości ruchu na skrzyżowaniach, jak również wiedzy dotyczącej pomocy przedmedycznej.


W klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej, a drugie równorzędnie Szkoła Podstawowa w Ulatowie-Adamach i Szkoła Podstawowa w Romanach-Seborach.
Zwycięska drużyna reprezentować będzie naszą gminę w eliminacjach powiatowych tego turnieju.

oprac. B. K.
fot. R. Cz.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007