Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Matki w Romanach-Seborach

18.06.201309:59

Sylwester

Matka jest bez wątpienia najważniejszą i najukochańszą osobą w życiu każdego człowieka. Miłość swą okazuje nam poprzez trud, poświęcenie i troski. Jak napisał K. I .Gałczyński: "Ona mi pierwsza pokazała księżyc/ i pierwszy śnieg na świerkach/ i pierwszy deszcz./ Byłem wtedy mały jak muszelka...".

 

Aby podziękować Mamom za to wszystko, czym obdarzają swoje dzieci każdego dnia, uczniowie klas I - III, IV - VI oraz oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej Romanach-Seborach przygotowali występ artystyczny pod hasłem: „Za Twe czułe serce Mamo”.

Dzieci wyraziły swoim kochanym Mamom wdzięczność za trud wychowania poprzez wiersze i piosenki specjalnie wybrane na tę wyjątkową okazję. Starały się wypaść jak najlepiej, aby pokazać Mamom jak bardzo je kochają.

Po występach wręczyły Mamom upominki, które same przygotowały. Ale to nie był koniec atrakcji. Mamy zostały zaproszone na herbatę i ciasto.

Uroczystość Dnia Matki została przygotowana przez Magdalenę Gałązkę i Justynę Frączkowską. Mamy nadzieję, że wszystkim Mamom się podobało i miło spędzili z nami czas.

Oprac. B. K.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007