Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Papieski w Zespole Szkół

30.10.201300:20

Michał

Hasło tegorocznego, trzynastego już Dnia Papieskiego -- Papież Dialogu -- w szczególny sposób towarzyszyło uczniom Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej. Jan Paweł II na nowo rozpalił serca młodzieży dzięki spektaklowi przygotowanemu przez uczniów klasy VI szkoły podstawowej i I klasy gimnazjum.

Dzieci, kierowane przez opiekunkę Jagienkę Cesarek, zaprezentowały 23 października ciekawe przedstawienie, przypominające najważniejsze cechy błogosławionego papieża Polaka. W tematykę uroczystości wprowadziła wszystkich gimnazjalistka Magdalena Rutkowska. Dziewczyna wczuła się w losy nastolatki nierozumianej przez otoczenie. Z pomocą przyszły jej właśnie słowa Karola Wojtyły z kazania wygłoszonego jeszcze w 1979 roku na Jasnej Górze. Z kolei, by umieć rozmawiać tak jak Jan Paweł II, trzeba mieć „ wielkie serce”. I o to właśnie prosiła w pieśni Alicja Cichowska.

Wspomnieniom towarzyszył pokaz multimedialny przepleciony pieśnią w wykonaniu Magdaleny Gazdy z klasy VI. Na koniec na znak jedności duchowej z Papieżem i pamięci wszyscy uczniowie wyśpiewali ulubioną pieśń Jana Pawła II „Barka”.

Oto kilka zdjęć z tej uroczystości:
 

 

 

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007