Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2013

04.11.201308:01

Sylwester

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu zaprasza do głosowania na najlepszego dzielnicowego w powiecie przasnyskim. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dzielnicowymi na stronie internetowej BIP naszej komendy. W konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego wezmą udział wszyscy dzielnicowi powiatu.

W konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego wezmą udział wszyscy dzielnicowi powiatu. Od 01.11 do 30.11.2013r mają Państwo możliwość oddania swoich głosów poprzez wypełnienie ankiety konkursowej, którą można pobrać w tutejszej KPP lub ze strony internetowej komendy. Wypełnione ankiety należy wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie miasta w budynkach instytucji państwowych tj. urzędach miast i gmin oraz ośrodkach pomocy społecznej, a także w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu, Komisariacie Policji w Chorzelach, Posterunku Policji w Jednorożcu i Krasnem lub przesłać drogą elektroniczną na adres:

Prasowy.kppprzasnysz@mazowiecka.policja.gov.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu br.

Celem konkursu jest wyróżnienie rangi służby dzielnicowego w lokalnej społeczności oraz poszerzenie wiedzy mieszkańców o roli dzielnicowego jako policjanta pierwszego kontaktu.

 

> > ANKIETA < <

 

KPP Przasnysz

St.asp. Ewa Śniadowska

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007