Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Pierwszaki ślubowały w Krzynowłodze

05.11.201310:06

Michał

Być może dla niektórych była to kolejna uroczystość z wielu imprez szkolnych organizowanych w ciągu roku. Ale dla uczniów klas I oraz ich rodziców było to niezwykłe przeżycie. We środę, 30 października, pierwszaki złożyły ślubowanie i przyjęły na siebie wszystkie obowiązki ucznia.

Z tej okazji dzieciaki, pod czujnym okiem wychowawczyni Urszuli Chodkowskiej, wystawiły ciekawy spektakl osnuty na motywach bajki „Jaś i Małgosia”. Przedstawienie pt. „Uczniem być – to ważna sprawa”, w trakcie którego przekonywali zebranych o tym, że szkoła jest jedną z najważniejszych instytucji pomagających w poznawaniu świata.

 

Spektakl i pasowanie odbyły się w wyjątkowo uroczystej atmosferze. Gośćmi krzynowłoskiej szkoły byli m.in. wójt Adam Bacławski, ks. proboszcz Jacek Wichorowski oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Każdy też z zaproszonych gości przyniósł coś młodym ludziom w podarunku. Od dyrektor Małgorzaty Budnej dzieciaki otrzymały dyplomy i teczki do przechowywania świadectw. Rada Rodziców ufundowała na rzecz szkoły oś magnetyczną, rodzice dzieci z klas pierwszych – tablicę matematyczną, a samorząd uczniowski – podświetlany globus. Wójt wraz z księdzem proboszczem za kolei obdarowali pierwszaków słodyczami i aniołkami, które będą przynosić im szczęście w trudnej sztuce zdobywania wiedzy.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007