Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

„Otwiera się nam wielka, ciekawa księga świata”

07.11.201309:08

Michał

Takie motto przyświecało pierwszakom ze szkoły podstawowej w Ulatowie podczas ich pierwszej ważnej uroczystości. Jeszcze w październiku uczniowie, którzy po raz pierwszy przestąpili szkolny próg, złożyli uroczyste ślubowanie i przyjęli wszystkie obowiązki z tym związane.

Pierwszaki przygotowywały się do tej uroczystości w zasadzie odkąd tylko rozpoczęły szkolną edukację. Nowi uczniowie wytrwale ćwiczyli się śpiewie hymnu państwowego, powtarzali wiersze i piosenki. Wreszcie przyszedł czas próby najważniejszej – w obecności rodziców, nauczycieli i dyrekcji szkoły. Ślubowanie odebrała dyrektor Danuta Łubińska, która pasowała następnie każde dziecko na ucznia.


Dla dzieci był to dzień wielkich przeżyć, ale i wielkich radości. Pierwszoklasiści otrzymali upominki od pani dyrektor, wójta Adama Bacławskiego, swojej wychowawczyni oraz uczniów klasy drugiej. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, podczas której miał miejsce występ uczniów klasy pierwszej oraz ich starszych kolegów i koleżanek. Na koniec uroczystości rodzice pierwszaków zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007