Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Nasze małe talenty

14.11.201308:27

Michał

Gmina Krzynowłoga Mała ma co najmniej kilka atutów, którymi może chwalić się w całym powiecie przasnyskim. I nie dotyczy to jedynie czystej przyrody czy nowoczesnych szkół. W ostatnim tygodniu przybył nam zresztą atut kolejny: okazało się, że w naszej gminie jest dużo dzieci utalentowanych muzycznie.

W czwartek, 7 listopada, dzieci w wieku przedszkolnym z najmłodszych oddziałów Zespołu Szkól w Krzynowłodze Małej wzięły udział w I Festiwalu Piosenki Dziecięcej, który zorganizował Miejski Dom Kultury w Przasnyszu. Dla wielu maluszków było to pierwsze przetarcie na takiej scenie, towarzyszyła więc im trema. Wszyscy jednak reprezentanci naszej gminy wykonali swoje zadania… śpiewająco.

W przasnyskim MDK-u zaśpiewało i zatańczyło łącznie kilkanaścioro dzieci ze szkoły w Krzynowłodze. Trudne zadanie przypadło 6-letniej Gabrysi Kucharczyk, która musiała rozpoczynać zmagania konkursowe. Na szczęście Gabrysi towarzyszył zespół taneczny, co pozwoliło na przełamanie tremy. Zespół wystąpił w składzie: Julia Bukowska, Karolina Malinowska, Sandra Zembrzuska, Oliwia Krupa, Natalia Lipowska i Karolina Krzysztoszek.

Drugim naszym reprezentantem była 5-letnia Maja Konopka, a towarzyszył jej Miłosz Kukliński – jako statysta odgrywający niezwykle ważną rolę bohatera piosenki. A ponieważ Maja śpiewała o ogórku, taki kostium musiał przywdziać Miłosz. Największy aplauz zebrały jednak nasze najmłodsze reprezentantki: Małgosia Dąbrowska, Patrycja Leśniewska i Oliwka Witkowska.

 

Okazało się więc, że nasi najmłodsi artyści mają wszelkie dane ku temu, by w przyszłości zawojować nie tylko powiatowe sceny. Opiekunowie solistów i zespołów obiecują zaś, że to dopiero początek ich drogi w muzycznym świecie. Wypadałoby więc zakrzyknąć: „Od przedszkola do Opola!”.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007