Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Jesień w obrazach zamknięta...

27.11.201310:48

Michał

Uczniowie ze szkoły podstawowej w Ulatowie Adamach znaleźli sposób na to, by magiczne kolory jesieni zachować na dłużej. Mimo że za oknami coraz częściej robi się biało, w szkole wciąż panuje ciepła atmosfera wczesnej jesieni. Wszystko za sprawą konkursu plastycznego, do którego przystąpiła ta placówka.

Jeszcze we wrześniu cała niemal szkoła wzięła udział w wyprawie do lasu. W ten sposób uczniowie mogli lepiej przyjrzeć wszystkim odcieniom jesieni, a także zebrać liście i inne fragmenty kolorowej przyrody. Teraz te materiały zostały wykorzystane przez dzieci do wykonania prac na konkurs, który ogłosiło Nadleśnictwo Przasnysz.

Tematem przewodnim konkursu było hasło: „Jesienne duszki, leśne skrzaty – liściaki”. I takie właśnie fantazyjne stwory pojawiły się na kartkach uczniów z placówki w Ulatowie. Komisja szkolna oceniająca kompozycje miała wielki dylemat, gdyż wszystkie spośród 21 zgłoszonych prac cechowały się dużymi walorami estetycznymi. Niestety, do Nadleśnictwa można było wysłać tylko dziesięć najlepszych rysunków, dlatego konieczna była twarda selekcja.

Nauczyciele byli jednak pod wrażeniem pomysłowości swoich podopiecznych i teraz trzymają kciuki, by ich reprezentantom udało się zająć jak najwyższe lokaty. Rozstrzygnięcie konkursu zaś ma nastąpić lada dzień.

Koordynatorem szkolnym konkursu była Bożena Pszczółkowska.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007