Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Z wizytą u Świętego Mikołaja

05.12.201308:57

Michał

Żeby spotkać Świętego Mikołaja, nie trzeba jechać do fińskiej Laponii. Wystarczy wybrać się do Kołacinka koło Łowicza, aby poznać Go osobiście. Tak jak uczniowie z klas IV-VI Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej, którzy 28 listopada zwiedzili siedzibę polskiego „Dziadka Mroza”.

Dzieciaki po takiej wizycie miały więcej niż mnóstwo wrażeń. W trakcie wycieczki naszą delegację oprowadzał Czerwony Kapturek. Przez chwilę nawet opiekunki ze szkoły poczuły się jak za dawnych lat i przypomineć sobie ulubionych bohaterów z dzieciństwa. W Kołacinku można zobaczyć pałac Królowej Śniegu, zrobić sobie zdjęcie z Dziadkiem Mrozem, pobawić się z Królewną Śnieżką, a nawet spotkać Jasia i Małgosię oraz całkiem niegroźną Babę Jagę.

Jednak i tak największe wrażenie zrobiło spotkanie ze Świętym Mikołajem. Uczniowie w trakcie tej wizyty nie mieli wyboru i musieli złożyć obietnicę swoim opiekunkom, że od tej pory będą się uczyć i grzecznie zachowywać na lekcjach. Dzięki temu wszyscy uczestnicy wycieczki zasłużyli na prezent, który dawał osobiście św. Mikołaj.

Atrakcji oczywiście było więcej. Uczniowie mogli obejrzeć krótki film, samodzielnie przygotować kartkę świąteczną, obejrzeć, jak wybija się pieniądze obowiązujące w krainie Mikołaja i wiele jeszcze innych rzeczy - tak dużo, że trudno było spamiętać wszystkie przygotowane niespodzianki.

Pomysłodawczynią wycieczki była pani Iwona Czajkowska. W organizacji całej eskapady do polskiej Laponii towarzyszyły jej Joanna Wawszczak i Ewa Rudzińska.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007