Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Zimowa wyprawa kibiców siatkówki

12.12.201322:55

Michał

Prawdziwym kibicom siatkówki niestraszna jest żadna pogoda. W sobotę, 7 grudnia, mimo chłodu i śniegu, grupa niemal 40 gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej wybrała się na wycieczkę do Olsztyna. Cel wyprawy był wieloraki, ale najważniejsze miało wydarzyć się tego dnia po południu: mecz ekstraklasy siatkarskiej z udziałem drużyny AZS Indykpolu Olsztyn.

Oczywiście zwiedzanie Olsztyna było zajmujące. Piękna starówka, ciekawa historia miasta – to wszystko mogło robić pewne wrażenie na młodzieży. Jednakże uczniowie przyjechali tu przede wszystkim po to, by poczuć osobiście prawdziwe sportowe emocje. Takie, które nieczęsto stają się udziałem mieszkańców mniejszych miejscowości.

Gimnazjaliści z Krzynowłogi wybrali się na mecz olsztynian z Czarnymi Radom. Serca wszystkich młodych kibiców oczywiście były po stronie zawodników ze stolicy Mazur. Niestety, mimo zdartych gardeł kibiców zawodnicy AZS-u przegrali 1:3. Ale dla uczniów z gimnazjum w Krzynowłodze nie tylko sam wynik był istotny, lecz także – a może przede wszystkim – udział w prawdziwym sportowym widowisku. Widzianym już nie za kolorowym ekranem, ale na żywo, w wypełnionej po brzegi hali Uranii.

Takie wyprawy są świetną promocją sportu dla młodych ludzi, a jednocześnie udowodnieniem, że uczestnictwo w różnych sferach aktywności kulturalnej i rekreacyjnej jest dziś na wyciągnięcie ręki. O ile tylko chce się włożyć w takie wyjazdy trochę wysiłku. Nikt jednak młodzieży nie musiał zmuszać do wyjazdu – mimo wczesnej pory wyjazdu, i do tego w sobotę! Frekwencja pokazała, że to jest krok we właściwym kierunku.

 

Czekamy więc na kolejne wyjazdy!
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007