Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Nagrodzone liściaki

20.12.201317:43

Michał

Dwie uczennice Zespołu Szkól w Krzynowłodze Małej: Sylwia Matuszewska oraz Daria Prejs zostały wyróżnione w konkursie plastycznym organizowanym przez Nadleśnictwo Przasnysz pt. „Jesienne duszki, leśne skrzaty - liściaki”. Ceremonia wręczania nagród odbyła się 16 grudnia.

Obie dziewczynki startowały w kategorii klas IV–VI szkół podstawowych. Ich prace zostały ocenione bardzo wysoko. Sylwia swoją kategorię wygrała, a Daria znalazła się na najniższym stopniu podium konkursowego.

Uczennice otrzymały dyplomy i piękne nagrody z rąk Zastępcy Nadleśniczego Pana Grzegorza Tarkowskiego oraz Pani Ewy Bartoszewskiej – specjalistki do spraw edukacji w Nadleśnictwie. Sukces to tym większy, że na konkurs przysłano łącznie niemal 180 prac z 27 placówek z terenu Nadleśnictwa.

Zanim laureatki odebrały swoje nagrody, mogły również obejrzeć film przyrodniczy wskazujący, jak nie należy zachowywać się w lesie, a także prezentację multimedialną o historii Nadleśnictwa i pracy leśnika w czterech porach roku. Na koniec można było obejrzeć galerię wszystkich nadesłanych prac konkursowych.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007