Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Życzenia Świąteczne

23.12.201310:44

Sylwester

 

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia jak również Nowego Roku dają nam okazję do spotkań rodzinnych,ale również pozwalają nam na chwilę zadumy i wspomnień.

Najczęściej rozmyślamy, czy spełniły się nasze marzenia, nasze zamiary, rozważając co dalej, co z naszym życiem, analizując to co niesie nam współczesny świat.

Można by rozważać na wiele tematów, również tych zastępczo podsuwanych przez różnego rodzaju znawców dobra i zła,bogactwa i dobrobytu. Bogatsi o doświadczenie życiowe, dobrze wiemy że samo słowo niczego nie zmieni, wraz ze słowem winny iść uczynki. Niejednokrotnie wypowiadane słowo może uczynić nam wiele przykrości, poniżenia, wręcz zła i o tym również zasiadając przy Stole Wigilijnym powinniśmy pamiętać. Pamiętajmy też o tych , którzy z różnych przyczyn, pozostają w osamotnieniu, niedostatku, czy wręcz biedzie, życząc im aby Jezus narodzony w Betlejem otoczył ich miłością i nadzieją, aby przywrócił im wiarę w sens życia.

W tym szczególnym dniu zwracam się do druhów strażaków z życzeniami aby ich otarte serca, czułe na ludzkie nieszczęścia biły jak najdłużej. Aby dzieląc się opłatkiem mieli poczucie dobrze spełnionego społecznego obowiązku. Rolnikom i członkom ich rodzin, przedsiębiorcom, oraz ludziom wszystkich zwodów, życzę aby ich ciężka praca dała im oczekiwane efekty i satysfakcję.

Nauczycielom i Pedagogom życzę wiele siły i cierpliwości w przekazywaniu wiedzy, oraz kształtowaniu prawidłowych postaw obywatelskich, dzieci i młodzieży . Życzę wszystkim zdrowia i pomyślności, oraz nieprzemijającej radości i ciepła rodzinnego.

 

życzy

Przewodniczący Rady Gminy Krzynowłoga Mała

Leonard Mikołajewski

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007