Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Święto pokoleń w Zespole Szkół

22.01.201422:49

Michał

21 i 22 stycznia to dla społeczności szkolnych dwa ważne świąteczne wydarzenia z powodu Bardzo Ważnych Osób. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej odbyło się specjalne przedstawienie przygotowane przez najmłodsze dzieciaki dla ich dojrzałych opiekunów.

Wspomniana uroczystość musiała odbyć się aż w czterech odsłonach, tyle bowiem jest obecnie grup przedszkolnych uczących się w siedzibie szkoły. Na scenie prezentowały się kolejne grupy wiekowe – począwszy od trzylatków aż po sześciolatki – które śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze dla swoich babć i dziadków.


Zwłaszcza najmłodsze dzieci były bardzo przejęte, dla nich bowiem był to debiut na scenie. Z kolei najstarsze dzieciaki zachwyciły swoim przebraniem – na chwilę na scenie zrobiło się całkowicie niebiesko, gdyż sześciolatki przebrały się za smerfy.

Występ zakończył się wręczeniem babciom i dziadkom prezentów przygotowanych przez dzieci oraz zaśpiewaniem „100 lat” zainicjowanym przez dyrektora szkoły Włodzimierza Rudzińskiego.


Opiekunkami poszczególnych grup „aktorskich” były: Elżbieta Żmijewska, Renata Radomska, Alina Jelińska oraz Elżbieta Krajewska.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007