Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

"Smaki Tradycji" - zapraszamy do współpracy

24.01.201410:08

Michał

Tegoroczne lato ma być wyjątkowe dla mieszkańców całej gminy Krzynowłoga Mała. Wyjątkowe m.in. ze względu na planowaną w tym roku imprezę plenerową pn. „Smaki Tradycji”. To dwudniowe wydarzenie odbędzie się w sierpniu, już teraz jednak zapraszamy do współpracy sołtysów i całe sołectwa z naszej gminy.

Planowane uroczystości mają być okazją do większej integracji mieszkańców poszczególnych sołectw. Dlatego zdecydowaliśmy się po raz pierwszy zorganizować turniej drużyn sołeckich. Będzie to co prawda zabawa na wesoło, ale nagrody mają być jak najbardziej serio, warto więc już teraz zainteresować się bliżej planowanymi wydarzeniami.

Zależy nam także, aby ostateczny kształt całej imprezy był ustalony w porozumieniu z sołectwami. Dlatego zapraszamy wszystkich reprezentantów sołectw do kontaktów z Urzędem Gminy. Ciekawe pomysły na rywalizację sołecką, możliwość zaprezentowania swoich wsi podczas festynu, niespotykane narzędzia i maszyny związane z pracą na roli – tego właśnie szukamy u naszych mieszkańców.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z sekretarzem gminy Grzegorzem Ostrowskim – osobiście lub telefonicznie, pod nr (29) 751 27 20 lub (29) 751 27 69.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007