Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Karnawału czas w Romanach Seborach

29.01.201411:05

Michał

Jak się bawić, to się bawić! W sobotę, 18 stycznia, w szkole podstawowej w Romanach Seborach zorganizowano wielką zabawę choinkową dla całej szkolnej społeczności. Impreza taka jest organizowana już od dobrych kilku lat i rokrocznie gromadzi mnóstwo dzieci spragnionych tanecznych zabaw.

Choinka zaczęła się punktualnie o godzinie 15.00. Wodzirej Jarosław Dawidziuk zapewnił nie tylko odpowiednią porcję dobrej muzyki, lecz także zadbał o to, by obecni nie mieli czasu na nudę. Liczne zabawy i tańce sprawiły, że na parkiecie było bardzo ciasno od bawiących się dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielami. Kto zaś się zmęczył, mógł się posilić przy karnawałowym stole, o który zadbali rodzice uczniów.

Skoro więc organizatorzy zapewnili odpowiednie prowadzenie choinki, dobrą muzykę i pożywienie – impreza wręcz musiała się odbyć. Dyrekcja szkoły podkreślała jednak, że bez zaangażowania rodziców cała zabawa nigdy by się nie udała. Dlatego choć drogą internetową szkolne władze przesyłają głębokie ukłony w stronę wszystkich osób, które pomogły w zorganizowaniu choinki.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007