Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

W nagrodę na dobre serce

10.02.201422:04

Michał

Kamil Kukliński, uczeń klasy V szkoły podstawowej w Krzynowłodze Małej, został niedawno jednym z najmłodszych wolontariuszy z naszej gminy wspierających osoby ze swojego otoczenia. Teraz za swoją postawę chłopiec został publicznie wyróżniony.

Młody uczeń ze szkoły w Krzynowłodze jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wziął udział w konkursie organizowanym przez jedną z lokalnych redakcji dziennikarskich. Akcja polegała na opisaniu swojej sytuacji i przedstawienie prośby o pomoc materialną na święta. Okazało się, że do konkursu przystąpił też Kamil. Tyle tylko, że młody chłopiec poprosił o pomoc nie dla siebie, ale dla swoich sąsiadów. Jego list bardzo ujął jury konkursowe i dziennikarze spełnili prośby opisane w jego pracy.


- Twoja postawa jest wzorem dla rówieśników i nas, dorosłych – tak skomentowała postawę Kamila dyrektor Małgorzata Budna na zebraniu ogólnym z rodzicami, które odbyło się na zakończenie semestru. Pani dyrektor podkreślała, że wszyscy powinni brać przykład z Kamila: nie omijać potrzebujących, wyciągać do nich rękę i w miarę możliwości pomagać. Podziękowała mu też publicznie za odwagę i chęć bezinteresownej pomocy niesionej innym.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007