Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Poznać tajemnice PUP

13.02.201423:16

Michał

Już niebawem tegoroczni absolwenci gimnazjów staną przed koniecznością pierwszych życiowych wyborów. Młodzi ludzie ze świadectwem ukończenia kolejnego etapu edukacji będą musieli zdecydować – jak pokierować dalszym życiem. Z pomocą młodzieży może przyjść głos doradczy. Na przykład ten z Powiatowego Urzędu Pracy.

Także w tym celu młodzież z gimnazjum udała się z wizytą do przasnyskiego PUP. Chodziło m.in. o to, aby zgłębić tajniki pracy urzędu, a jednocześnie dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat planowania swojej kariery zawodowej i możliwości, jakie dziś w tym względzie daje rynek pracy.


Dla naszej młodzieży szczególnie owocne było spotkanie z Anną Kamińską, Liderem Klubu Pani Anna m.in. doradzała gimnazjalistom, czym kierować się przy wyborze szkoły ponadgimnazjalnej i przyszłego zawodu. Młodzież mogła także poznać aktualne oferty pracy w naszym powiecie oraz zasady odbywania stażu po szkole średniej. W trakcie spotkania nasi gimnazjaliści mogli także wypełnić testy pomagające w ujawnieniu predyspozycji zawodowych, co może przełożyć się na trafniejszy wybór szkoły.

 


Organizatorami wyjazdu uczniów do Przasnysza były wychowawczyni Alina Kobylińska oraz pedagog szkolny Aneta Roman.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007