Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Zanim zginął śnieg...

25.02.201400:11

Michał

Nie ma chyba nic lepszego niż ferie spędzane na śniegu. W tym roku zimowa pogoda uczniów z naszego województwa nie rozpieszcza, ale dla chcącego nic trudnego. Jak choćby dla uczniów i nauczycieli z koła turystyczno-krajoznawczego działającego w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej.

 Opiekunowie koła: Ewa Rudzińska i Marcin Sokół już na początku dni wolnych od szkoły potrafili zmobilizować dużą grupę uczniów do spędzenia zabawy na świeżym powietrzu. Na resztkach białego puchu ukrytego przed coraz mocniejszym słońcem udało się zorganizować kulig dla wszystkich spragnionych zimowych zabaw. Nie mogło oczywiście zabraknąć także ogniska z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek, a także rzucania się śnieżkami.


Ponieważ kulig zorganizowano 19 lutego, udało się wykorzystać pozostały śnieg leżący w okolicznych lasach. Niestety, aura nie pozwoliła już na powtórzenie zabawy. Ale być może zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. A wtedy wszyscy ci, którzy nie skorzystali z okazji, będą mogli spróbować kuligowych uciech. Młodzież krzynowłoska przetarła już szlaki.

Opiekunowie koła dziękują za współpracę i pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia panu leśniczemu Radosławowi Serafinowi oraz Januszowi Budnemu.

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007