Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

I Turniej Sołecki Piłki Siatkowej

27.02.201411:32

Michał

Od niedawna Krzynowłoga Mała może pochwalić się jedną z najlepszych hal sportowych w całym powiecie. Oczywiście najczęściej korzystają z niej uczniowie, ale hala jest dostępna dla całej społeczności gminnej. Aby to udowodnić, jej opiekunowie zorganizowali turniej siatkarski dla wszystkich miłośników tej dyscypliny.

A wszystko po to, żeby zachęcić osoby dorosłe do korzystania z hali. W końcu intencją jej budowy była nie tylko poprawa bazy edukacyjnej miejscowych szkół, lecz także rozszerzenie oferty rekreacyjnej dla dorosłych. Dlatego też nauczyciele wf z Zespołu Szkół i opiekunowie hali zaprosili wszystkich do otwartego turnieju siatkarskiego.

Początki nie są łatwe – to stara prawda. Do pierwszego turnieju zgłosiły się tylko trzy ekipy. Ale Agnieszka Urbańska, Marcin Sokół i Włodzimierz Kiliś, czyli organizatorzy turnieju, nie załamują rąk. Mają nadzieję, że z każdym turniejem chętnych będzie przybywać.

- Dla nas jest to szczególnie ważne, że nasi absolwenci, rodzice naszych uczniów chcą aktywnie spędzać czas wolny, że nasze wieloletnie nauki nie poszły w las – podsumowała Agnieszka Urbańska. – Cieszymy się bardzo, że mamy możliwość organizowania różnego typu rozgrywek, nie tylko dla dzieci i młodzieży ale i dla dorosłych. Przecież z nich bierze przykład młode pokolenie.
Końcowa klasyfikacja turnieju:

  • I miejsce – „Aby Pograć” (kapitan Sebastian Janowski)
  • II miejsce – „Krzynowłoga Mała"” (kapitan Mateusz Grzegorzewski)
  • III miejsce – „Ani Mru Mru” (kapitan Grzegorz Kawiecki)

Ponieważ turniej odbywał się pod patronatem wójta Adama Bacławskiego, puchary wszystkim uczestnikom wręczał osobiście włodarz naszej gminy. Wójt wyraził też nadzieję, że takich imprez będzie przybywać, dzięki czemu hala sportowa będzie tętnić życiem.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007