Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Nasza przychodnia z infokioskiem

27.03.201420:08

Michał

Od niedawna przychodnia zdrowia w Krzynowłodze Małej wzbogaciła się o multimedialny infokiosk, przeznaczony do wyłącznego użytku pacjentów. Jest to efekt projektu unijnego, który realizuje Samodzielny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu wraz ze wybranymi punktami medycznymi w każdej gminie naszego powiatu.

Przasnyski SZZOZ prowadzi projekt pn.: „Modernizacja, rozbudowa systemu informatycznego oraz wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie łączności i monitoringu oraz nowoczesnych źródeł informacji w SP ZZOZ w Przasnyszu”. Dzięki dofinansowaniu unijnemu w krzynowłoskim ośrodku zdrowia pojawił się sprzęt, który już został udostępniony pacjentom.

Infokiosk to niewielki komputer stacjonarny, dzięki któremu można będzie zdalnie łączyć się ze stroną internetową powiatowego szpitala w Przasnyszu, pozyskiwać tą drogą przydatne informacje np. o poradniach specjalistycznych czy godzinach przyjęć lekarzy, a nawet rejestrować się do niektórych specjalistów. Dzięki infokioskom można już np. rezerwować sobie wizytę w poradni okulistycznej, otolaryngologicznej czy chirurgicznej.

Sprzęt został zakupiony ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, priorytet II „Przyspieszenie rozwoju e-Mazowsza”, działanie 2.1 „Przeciwdziałanie wykluczeniu informacyjnemu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007