Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

"Zielony Marsz" dla Ziemi

21.05.201423:43

Michał

Jak co roku uczniowie z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej wzięli udział w „Zielonym Marszu”, którym przypomnieli wszystkim mieszkańcom gminy o konieczności dbania o środowisko naturalne. W ten sposób uczczono tu niedawny Dzień Ziemi.

Wspomniany marsz odbył się w piątek, 16 maja. Zanim społeczność szkolna wyruszyła na ulice Krzynowłogi, najpierw w samej placówce odbył się okolicznościowy apel, którego hasłem stało się zdanie: Ziemia w Kosmosie – chrońmy środowisko! Zgodnie ze scenariuszem przedstawienia dzieci gościły u siebie kosmitów, którzy przybyli na Ziemię z chorym przyjacielem. I tu przybysze z kosmosu poznali, że jest to duża ciekawsza planeta niż inne znajdujące się w Układzie Słonecznym. Pod warunkiem jednak, że nie będzie ona niszczona w takim tempie przez człowieka.

 

Apel obejrzało wielu znakomitych gości, w tym wójt Adam Bacławski, przewodniczący rady Leonard Mikołajewski, a także pracownicy Nadleśnictwa Przasnysz: Ewa Bartoszewska, Ewelina Mucha-Mączyńska, Edward Gołota i Radosław Serafin. Wszyscy byli pod wrażeniem występów małych artystów z klas II-IV szkoły podstawowej, których przygotowały nauczycielki Urszula Urban i Jadwiga Antczak.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007