Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Spotkanie z policjantem

25.05.201422:33

Michał

Kiedyś niegrzeczne dzieci straszyło się policjantami. Dziś funkcjonariusze policji to jedni z najbardziej wyczekiwanych gości wśród dzieci. Tak jest przynajmniej w Szkole Podstawowej w Romanach Seborach.

16 maja do szkoły przyjechali funkcjonariusze policji z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu. Spotkali się z nimi najmłodsi uczniowie – z oddziału przedszkolnego oraz klasy I. Dzieciaki miały wyjątkową okazję bliżej poznać samych policjantów, a także nauczyć się podstawowych zasad zachowania się na drodze. Policjanci szczególnie zwracali uwagę na niebezpieczeństwa, które czyhają na dziecko na drodze. Wskazywali jednocześnie, jak można sobie z nimi radzić. Była też krótka lekcja poświęcona najważniejszym znakom drogowym.

Na koniec spotkania policjanci pozwolili dzieciom obejrzeć z bliska radiowóz, co wśród najmłodszych wywołało ogromną radość. Nauczyciele zaś mają nadzieję, że dzięki takim praktycznym lekcjom uda się lepiej wpoić uczniom, jak dbać o bezpieczeństwo w czasie wędrówek wzdłuż dróg publicznych.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007