Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

26.05.201413:51

Sylwester

Wyniki głosowania na posłów do Parlamentu Europejskiego
w Gminie Krzynowłoga Mała

 

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania: 2894 osoby

 

Liczba kart nieważnych: 0 kart

 

Liczba głosów ważnych: 571 głosów

 

Liczba głosów nieważnych: 10 głosów


 

Lista nr 1    KW Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

11

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Dorn  Ludwik Stanisław

3

 

2

Stokłosa Radosław

1

 

3

Łoboda  Bogusław

1

 

4

Spiżewska  Marzena

2

 

5

Kurek  Roman  Jarosław

0

 

6

Nizińska  Anna

3

 

7

Maciak  Jan  Antoni

0

 

8

Mierzejewska  Agnieszka

1

 

 

 

Lista nr 2    Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

8

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Tumanowicz Witold Sławomir

0

 

2

Czarnecki Norman Tomasz

4

 

3

Pióro Tomasz Grzegorz

1

 

4

Sapijaszko Joanna Elżbieta

0

 

5

Głowacki Piotr

0

 

6

Goławski Zygmunt Michał

2

 

7

Smosarska Dorota

1

 

8

Korzeniewska Magdalena

0

 

9

Bonisławska Żaneta Magdalena

0

 

10

Czyżewski Przemysław

0

 

 

Lista nr 3    KKW SLD-UP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

16

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Kalata Anna

14

 

2

Koseski Adam Waldemar

2

 

3

Iwaniak Ilona

0

 

4

Rejmer Leszek

0

 

5

Malinowska Teresa

0

 

6

Miąsko Krzysztof

0

 

7

Andrychowski Janusz

0

 

8

Wolańska-Tuderek Emilia

0

 

9

Makarewicz Błażej

0

 

10

Stąsiek Zbigniew

0

 

 

Lista nr 4    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość     

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

273

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Jasiński Wojciech Stefan

84

 

2

Gosiewska Małgorzata Maria

61

 

3

Wargocka Teresa Anna

3

 

4

Kuźmiuk Zbigniew Krzysztof

69

 

5

Piłka Marian

7

 

6

Tchórzewski Karol

3

 

7

Górska Agnieszka  Beata

4

 

8

Cicholska Anna  Ewa

23

 

9

Płocha Grzegorz

15

 

10

Olędzka Anna

4

 

 

Lista nr 5    KKW Europa Plus Twój Ruch                           

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

5

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Celiński Andrzej Bohdan

1

 

2

Suszyńska Krystyna

0

 

3

Sajak Paweł Ireneusz

0

 

4

Wawer Iwona Kamila

3

 

5

Ryfiński Armand Kamil

0

 

6

Nieckarz Magdalena

0

 

7

Maciejec Piotr

0

 

8

Galasiewicz Katarzyna

0

 

9

Wieczorek Grzegorz

1

 

10

Słomkowska Aleksandra

0

 

 

Lista nr 6    KW Polska Razem Jarosława Gowina                          

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

40

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Czarnecki Marek Aleksander

5

 

2

Markowska-Bzducha Ewa Iwona

1

 

3

Flakiewicz Marcin

0

 

4

Koniecka-Pieńkos Wanda Jadwiga

1

 

5

Bieńkowski Krzysztof

33

 

6

Barański Rafał Paweł

0

 

7

Szumiata Tadeusz

0

 

8

Strudzińska Joanna Maria

0

 

9

Cieślik Grażyna Bożena

0

 

10

Kukiełka Sylwia

0

 

 

 

Lista nr 7    KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke     

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

33

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Szpanelewski Krzysztof

20

 

2

Łagowski Krystian Ryszard

1

 

3

Wyrzykowski Paweł Stanisław

0

 

4

Milewski Andrzej

1

 

5

Socharska Hanna

1

 

6

Reduch Izabela

0

 

7

Czajka Ewa Jadwiga

0

 

8

Maliszewski Igor Piotr

5

 

9

Korwin-Mikke Katarzyna Izabela

5

 

10

Rajca Waldemar Jan

0

 

 

 

Lista nr 8    KW Platforma Obywatelska RP

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

7

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Pitera Julia Teresa

4

 

2

Kozłowski Jacek

2

 

3

Rusinowska Beata Małgorzata

1

 

4

Łuczycki Andrzej

0

 

5

Berent Przemysław

0

 

6

Kielewicz-Kaczyńska Magdalena

0

 

7

Krzemiński Adam

0

 

8

Michalska-Wilk Marta Ewelina

0

 

9

Kordecki Marek

0

 

10

Lanc Elżbieta

0

 

 

 

Lista nr 9    Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

178

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Kalinowski Jarosław

48

 

2

Orzełowska Janina Ewa

0

 

3

Struzik Adam Krzysztof

17

 

4

Uchman Marcin

1

 

5

Pacholczak Bożenna Teresa

1

 

6

Krawczyk Wiesława

104

 

7

Przybytniak Leszek Janusz

1

 

8

Orliński Mirosław Adam

0

 

9

Grabowska Anna

6

 

10

Kosiński Krzysztof

0

 

 

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m





KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007