Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Rodziny w Romanach-Seborach

03.06.201421:33

Michał

Przełom maja i czerwca jest okresem szczególnym w życiu wielu szkół i placówek edukacyjnych. Ważne kartki z kalendarza: 26 maja i 1 czerwca skłania nauczycieli do organizowania wspólnego święta całych rodzin. Tak przynajmniej uczyniono w szkole podstawowej w Romanach-Seborach.

Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka 27 maja w szkole zorganizowano wielkie rodzinne święto, na którym zjawili się rodzice praktycznie wszystkich uczniów tej placówki. Szkoła zaś przygotowała szereg występów specjalnie dla najważniejszych gości. Atrakcji było tak dużo, że każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Najpierw przed publicznością wystąpiły dzieci z klas I-III, które uczęszczają na zajęcia koła tanecznego prowadzonego przez Bożenę Kosakiewicz. Później przyszedł czas na popisy członków koła teatralnego prowadzonego przez Alinę Rusiłowicz. Dzieci przedstawiły znaną bajkę „Jaś i Małgosia”, choć w nieco zmodyfikowanej formie, co bardzo przypadło do gustu zaproszonym widzom. Wiele braw zebrały również dzieci z klas przedszkolnych, które zaśpiewały piosenki dla mamy i taty. Maluchy pilnie trenowały pod okiem Katarzyny Leleniewskiej, dlatego ich występ wypadł znakomicie i młodzi artyści otrzymali gromkie brawa.

 

 

Imprezę zakończyły popisy recytatorskie uczniów z klas I-IV i występ koła tanecznego prowadzonego dzięki środkom z projektu „Ocean możliwości” finansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego. Dzieci pod okiem Rafała Czaplickiego przygotowały układ z elementami tańca nowoczesnego, co bardzo spodobało się rodzicom.

Życzenia i wspólny poczęstunek dopełniły całości obrazu, który nadzwyczaj podobał się wszystkim zebranym mamomi tatom i pozwolił tym ostatnim poczuć się dumnym z powodu występów swoich pociech.
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007