Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dalekie skoki naszej lekkoatletki

16.06.201409:33

Michał

Joanna Cichowska, uczennica trzeciej klasy gimnazjum w Krzynowłodze Małej, była jedyną reprezentantką powiatu przasnyskiego w skoku w dal w niedawno rozegranych Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży. Joasia zakończyła swój start z rekordem życiowym i bardzo dobrym rezultatem.

Impreza, która odbyła się na początku czerwca w Radomiu, zgromadziła kilkuset uczestników z całego województwa mazowieckiego. Już sam udział w igrzyskach był dla młodych sportowców wielką nobilitacją. Osiągnięcie życiowego rezultatu było zaś potwierdzeniem dobrego przygotowania do imprezy. Joasia Cichowska uzyskała odległość 4,51 m, co pozwoliło jej na zajęcie 9. miejsca.

- Świetna sportowa atmosfera, piękny prawdziwy stadion, cała otoczka zawodów: podium, fanfary, fotokomórki, nawet dziennikarze… To wszystko robiło wrażenie – tak komentowała swój wyjazd Asia. – Warto było jechać tyle kilometrów, choćby dla tej atmosfery – dodaje. Oczywiście warto było też jechać dla wyników sportowych, bo te zawsze pozostaną w protokołach zawodów.

- Jesteśmy z wyniku Asi bardzo dumni – dodaje nauczycielka wf i opiekunka zawodniczki Agnieszka Urbańska. – Jej przeciwniczki to dziewczęta z dużych miast, członkinie klubów sportowych, trenujące w znakomitych warunkach i dobrym sprzętem lekkoatletycznym. Nam trudno do tego dorównać. Ale nasza Asia nadrabiała wolą walki i wielkim hartem ducha. Dlatego należą się jej za występ wielkie brawa.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007