Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Rodziny w Zespole Szkół

20.06.201411:48

Michał

Dzień Rodziny jest przez krzynowłoskie szkoły obchodzony w sposób szczególny. Trudno jest znaleźć podobne placówki w naszym powiecie, które z równym pietyzmem odnosiłyby się do tego święta. W tę tradycję wpisali się uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Krzynowłodze, którzy przygotowali spektakl teatralny pt. „Z prochu i żebra”, wystawiony 10 czerwca dla rodziców i zaproszonych gości.

Przygotowane przedstawienie było popisem dzieci uczęszczających od roku na zajęcia koła teatralnego oraz ich opiekunów. Wspomniane zajęcia z kolei to efekt uzyskanego dofinansowania z programu „Ocean możliwości” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Nad całością przedsięwzięcia czuwała Joanna Wawszczak.

Fabuła sztuki „Z prochu i żebra” wystawionej według scenariusza Adama Szafrańca, dotyczyła historii o stworzeniu świata, o naszych pierwszych rodzicach, czyli Adamie i Ewie, a także o cudzie narodzin pierwszych dzieci. Rozmach przedsięwzięcia pozwolił na włączenie do pracy w teatrze praktycznie całą społeczność szkolną. Dzieci swoją grą aktorską, śpiewem i słowem wspaniale przekazały zaproszonym gościom całą tę historię. Nic też dziwnego, że na koniec młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Dyrektor Małgorzata Budna w trakcie całej uroczystości uwypuklała rolę rodziny w wychowaniu dzieci i dziękowała rodzicom za dotychczasową współpracę. Z kolei przewodnicząca Rady Rodziców Beata Kuklińska zaproponowała w swoim wystąpieniu, by Dzień Rodziny na stałe wpisał się w kalendarz imprez szkolnych. Wygląda więc na to, że podobne wydarzenia artystyczne staną się w krzynowłoskim Zespole Szkół niepisaną tradycją.

Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia, a także specjalny plik z nazwiskami wszystkich aktorów, którzy przygotowali niedawną uroczystość.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007