Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Koniec roku na sportowo

02.07.201412:39

Michał

Ostatnie dni w roku szkolnym uczniowie z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej spędzali wyjątkowo aktywnie. Sport był dla nich głównym motywem do działania, a jednocześnie – powodem do wyróżnienia w gronie rówieśników.

Najpierw we środę, 25 czerwca, gimnazjaliści z ZS odbyli jedyny taki w roku „wyjazdowy wf”. Uczniowie wraz z opiekunkami: Agnieszką Urbańską oraz Krystyną Lubańską pojechali do przasnyskiego parku linowego „Gibon”. I śmiało można powiedzieć, że była to lekcja wyjątkowa – mająca uczyć nie tylko sprawności fizycznej, lecz także oswajająca uczniów z wysokością i pomagająca budować im pewność siebie, pokonywać wewnętrzne bariery i pracować w grupie.

Nic zatem dziwnego, że uczniowie wprost nie chcieli wracać do szkoły, tylko ciągle walczyć z ustawionymi przeszkodami na torach wiszących kilka metrów nad ziemią. Wydaje się też, że w najbliższej przyszłości ten typ rekreacji stanie się dla gimnazjalistów z Krzynowłogi obowiązkowym punktem wypraw poza szkolne mury.

Dzień później natomiast w Chorzelach odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2013/2014. Z Zespołu Szkół w Krzynowłodze zostały wyróżnione dwie zawodniczki: Joanna Cichowska, która zajęła 6. miejsce w skoku w dal w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży oraz Martyna Roman za 12. miejsce w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu wojewódzkim oraz I miejsce w powiatowych zawodach w lekkiej atletyce w biegu na 600 m. Wyróżnienie trafiło także w ręce trenerki Agnieszki Urbańskiej.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007