Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Trzeci etap Korony Ziemi Przasnyskiej

16.07.201400:44

Michał

W minioną niedzielę, 13 lipca, nad zalewem w miejscowości Łoje odbył się 3. etap biegu w ramach projektu Korona Ziemi Przasnyskiej, prowadzonego przez Lokalną Organizację Turystyczną Północnego Mazowsza. Do udziału w biegach zgłosiło się aż 135 zawodników.

Organizatorzy mogli cieszyć się nie tylko z frekwencji. Choć jeszcze dzień wcześniej mocno padało, w dniu imprezy zaświeciło słońce, które zachęciło do przyjazdu nad zalew Łoje zarówno zawodników, jak i kibiców. Co istotne, nie było upalnie, dlatego biegacze mogli osiągać znakomite rezultaty w trakcie biegu. Nic też dziwnego, że punkt informacyjny obsługiwany przez pracowników Urzędu Gminy Krzynowłoga Mała: Milenę Nowicką i Sylwię Lipińską był wprost oblegany.

Zawody rozgrywano tradycyjnie na trzech dystansach: 1 km, 5 km bądź 10 km. Oddzielnie liczona była rywalizacja kobiet i mężczyzn. Na linii startu znalazło się także liczne grono mieszkańców naszej gminy. Najlepiej spośród reprezentantów gospodarzy wypadli: Norbert Nosarzewski, który w biegu na 1 km zajął 4. miejsce, Jakub Janowski – 6. miejsce na tym samym dystansie oraz Patrycja Smolińska – 5. miejsce w biegu na 1 km wśród pań.

Całą imprezę wzbogacił konkurs prowadzony przez dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Ewę Zdziarską. Jego tematyka była związana z historią gminy Krzynowłoga Mała. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i z łatwością odpowiadali na zadawane pytania, co pozwoliło im zdobyć atrakcyjne nagrody (m.in. plecaki, czapki, opaski).

Nagrody laureatom biegów na poszczególnych dystansach wręczył Wójt Gminy Adam Bacławski, który pogratulował nie tylko najlepszym zawodnikom, lecz także wszystkim odważnym, którzy zdecydowali się przełamać własne słabości i stanąć do zdrowej i szlachetnej rywalizacji.
 

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007