Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Wójt Krzynowłogi Małej u Prezydenta RP

19.08.201413:24

Michał

Adam Bacławski, jako jedyny włodarz gminny z powiatu przasnyskiego, wziął udział centralnych uroczystościach Święta Wojska Polskiego, które odbyły się 15 sierpnia w warszawskim Belwederze. Wójt Krzynowłogi Małej pojechał tam na zaproszenie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Zarówno dla samej gminy, jak i dla jej przedstawiciela takie zaproszenie ma charakter symboliczny. Potraktowane zostało bowiem jako docenienie wysiłków, które Adam Bacławski od ośmiu lat podejmuje na rzecz Krzynowłogi i jej okolic. Okazuje się też, że nie trzeba być włodarzem dużego samorządu, by można było liczyć na względy prezydenta.

Samą uroczystość Adam Bacławski wspomina bardzo mile. – Rzeczywiście robi wrażenie cały ceremoniał wojskowy związany z uhonorowaniem głowy państwa, jak i obecność wielu ważnych postaci polskiej sceny politycznej na takich uroczystościach – mówi wójt Krzynowłogi Małej. – Dlatego będzie to miła pamiątka. Tak dla mnie samego, jak i naszego samorządu. W końcu reprezentowałem w Belwederze naszą gminę.

Święto Wojska Polskiego jest od lat obchodzone 15 sierpnia, w rocznicę Bitwy Warszawskiej z 1920 roku, nazywanej też „cudem nad Wisłą”. Tego dnia Prezydent RP, jako zwierzchnik sił zbrojnych naszego kraju, przygotowuje uroczystości związane z upamiętnieniem zwycięstwa polskiego oręża w starciu z siłami bolszewickimi. Wspomniane ma jednak także uhonorować cały wysiłek polskich sił zbrojnych w obronie granic państwowych.

Oto wybrane zdjęcia z serwisu fotograficznego udostępnionego przez Kancelarię Prezydenta RP (fot. Wojciech Olkuśnik)


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007