Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Sezon na remonty trwa

14.09.201423:39

Michał

Zakończył się właśnie gruntowny remont drogi gminnej prowadzącej od miejscowości Ulatowo-Adamy do Ulatowa-Borzuch. Zrealizowana inwestycja pozwoli na większy komfort m.in. rolnikom z terenu gminy Krzynowłoga Mała, którzy często korzystają z tych ciągów drogowych.

Remont prowadzony na przełomie sierpnia i września objął odcinek 1,5 km i był realizowany w technologii potrójnego powierzchniowego utwardzenia. Modernizowana droga łączy się z drogą powiatową relacji Przasnysz-Brzeski Kołaki. Stanowi bezpośrednie połączenie z sąsiednią gminą Jednorożec.

Całkowity koszt zrealizowanej inwestycji to ok. 110 tys. złotych. Połowę z tej kwoty udało się zdobyć ze szczupłej obecnie kasy samorządu wojewódzkiego na Mazowszu.

To kolejna praca remontowa, która ma przyczyniać się do poprawy życia mieszkańców całej gminy Krzynowłoga Mała. Wcześniej udało się zrealizować szereg działań na drogach żwirowych i prac gospodarczych poprawiających jakość podróżowania po tych terenach (m.in. przez odkrzaczanie poboczy i zapełnianie ubytków w dziurach na drogach asfaltowych i żwirowych).

 


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007