Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Pierwszoklasiści z Krzynowłogi już po ślubowaniu

10.11.201400:15

Michał

W ostatnich dniach października w Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej odbyła się uroczystość przyjęcia do braci uczniowskiej tych dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły mury tej szkoły. Podniosłe wydarzenie śledziła kadra nauczycielska i zaproszeni goście.

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć wójta Adama Bacławskiego czy przewodniczącego gminnej rady Leonarda Mikołajewskiego. Ale grono gości było dużo szersze. Do szkoły zawitała m.in. radna sejmiku mazowieckiego Wiesława Krawczyk, byli również radni gminni i oczywiście rodzice pierwszaków uczęszczających do tej szkoły.

Oczywiście pasowanie nie mogło obyć się bez specjalnej inscenizacji przygotowanej przez uczniów. Pierwszoklasiści udowodnili jednak, że nie straszna jest im teatralna trema i poradzili sobie z zadaniami postawionym im przez nauczycieli i starszych kolegów. Dlatego też dyrektor Małgorzata Budna mogła z czystym sumieniem pasować każde dziecko na ucznia Zespołu Szkół, a także wręczyć im pamiątkowe dyplomy.

Przy okazji pasowania społeczność szkolna z krzynowłoskiej placówki podziękowała władzom samorządowym za modernizację budynku ZS. Dzięki remontowi placówka prezentuje się teraz znacznie lepiej i zyskała na funkcjonalności. Specjalne podziękowania trafiły więc do przedstawicieli sejmiku mazowieckiego oraz Urzędu Gminy i Rady Gminy Krzynowłoga Mała. Na koniec zaś wszyscy mogli spróbować przysmaków przygotowanych na uroczystość przez rodziców dzieci z klasy pierwszej.

Dzieci do uroczystego pasowania przygotowały nauczycielki Urszula Urban i Aneta Marchewka.


 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007