Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

VI edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2014”

13.11.201414:06

Sylwester

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu zaprasza do głosowania na najlepszego dzielnicowego w powiecie przasnyskim. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dzielnicowymi na stronie internetowej BIP naszej komendy.

W konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego wezmą udział wszyscy dzielnicowi powiatu. Od 01 do 30 listopada 2014r mają  Państwo możliwość oddania swoich głosów poprzez wypełnienie ankiety konkursowej, którą można pobrać  w tutejszej KPP lub  ze strony internetowej komendy.  Wypełnione ankiety należy wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie miasta w budynkach instytucji państwowych tj. urzędach miast i gmin oraz ośrodkach pomocy społecznej, a także  w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu,  Komisariacie Policji w Chorzelach, Posterunku Policji w Jednorożcu i Krasnem lub przesłać drogą elektroniczną na adres: Prasowy.kppprzasnysz@mazowiecka.policja.gov.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu br.

Celem konkursu jest wyróżnienie  rangi służby  dzielnicowego w lokalnej społeczności oraz poszerzenie wiedzy mieszkańców o roli dzielnicowego jako policjanta pierwszego kontaktu.  

 

KPP Przasnysz

St.asp. Ewa Śniadowska

 

ANKIETA

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007