Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Dzień Misia w Zespole Szkół

28.11.201410:58

Michał

dzien misia (3)Nasze szkoły w listopadzie często świętują rocznice ważne i poważne. Ale nie znaczy to, że ten miesiąc musi się wszystkim kojarzyć ze smutkiem. Na szczęście można wtedy także pamiętać o wesołych wydarzeniach. Dobry przykład tego dał Zespół Szkół w Krzynowłodze Małej, w którym obchodzono Dzień Misia.

 Uroczystość zorganizowana 25 listopada była oczywiście przeznaczona dla najmłodszych dzieci uczęszczających do tej placówki – czyli przedszkolaków z tutejszego oddziału. Tego dnia odbył się apel przygotowany właśnie przez maluchy, które pod okiem Elżbiety Krajewskiej zaprezentowały próbkę swoich talentów.

W tej zabawie wzięły udział również dzieci szkolne, które przyniosły ze sobą misie. Sądząc jednak po reakcji, równie dobrze bawili się i dorośli, którzy dzięki temu mogli przypomnieć sobie najszczęśliwsze chwile swojego dzieciństwa.

W trakcie apelu nie tylko można było posłuchać najmłodszych artystów ze szkoły. Zgromadzeni dowiedzieli się również dużo na temat historii pluszowego misia, a także ważnej roli takiej przytulanki w rozwoju najmłodszych obywateli naszego społeczeństwa.

dzien misia (1)

dzien misia (2)

dzien misia (3)

dzien misia (4)

dzien misia (5)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007