Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Pierwsza taka wigilia

22.12.201422:14

Michał

0Wójt Krzynowłogi Małej Jerzy Humięcki postanowił wprowadzić nowy zwyczaj, którego do tej pory w tej gminie nie było. W poniedziałek, 22 grudnia, w hali sportowej działającej przy Zespole Szkół w Krzynowłodze Małej odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem dużego grona osób - pracowników Urzędu Gminy, sołtysów, członków jednostek OSP, nauczycieli i zaproszonych gości.

W ten sposób wójt postanowił zakończyć stary rok i jednocześnie zachęcić tutejszą społeczność do większej integracji – tak potrzebnej w środowisku lokalnym do budowania trwałego rozwoju. – Tu nie będzie polityki. Chodzi o to, byśmy lepiej się poznali i lepiej potrafili się zrozumieć – wyjaśniał Jerzy Humięcki podczas powitania.

W poniedziałkowe popołudnie do stołu wigilijnego zasiadło ponad sto osób. Wśród nich byli m.in. wicestarosta powiatu przasnyskiego Jarosław Tybuchowski, radni powiatowi Bogdan Kruszewski oraz Maria Malińska, a także komendant komisariatu policji w Chorzelach Dariusz Andrzejewski. Gościem specjalnym był pan Paweł Rok, wiolonczelista, który od kilku lat mieszka na terenie naszej gminy.

Do takiej wigilii doszło po raz pierwszy. Sądząc jednak po serdecznym tonie, z jakim przyjęli to jej uczestnicy – będzie to już stały element lokalnego kolorytu gminy Krzynowłoga Mała. Taki, który pozwoli znacznie lepiej zrozumieć wzajemne potrzeby poszczególnych grup społecznych i lepiej realizować potrzeby gminne.

1

2

3

4

5

6

6a

7

8a

9

10

11

12

 

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007