Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Jasełka w naszych szkołach

28.12.201423:36

Michał

Romany (1)Tradycyjnie czas Bożego Narodzenia sprzyjał organizowaniu świątecznych przedstawień w szkołach z naszej gminy. Nie inaczej było i w tym roku. Trzeba też przyznać, że każda z placówek starała się zorganizować swoje jasełka w jak najlepszej oprawie, by zachęcić swoich uczniów do pełniejszego przeżywania świąt.

W Szkole Podstawowej w Romanach-Seborach spektakl świąteczny odbył się 16 grudnia. Jasełka przebiegały pod hasłem: MIŁOŚĆ, WIARA I NADZIEJA. Dzieci kierowane przez nauczycielki Alinę Rusiłowicz i Beatę Sokołowską zaprezentowały nietypowy program artystyczny z bardzo bogatą scenografią i tematyką. Wszystko to sprawiło, że kilka dni później dzieci zaprezentowały się raz jeszcze – by jasełka mogła obejrzeć jak największa liczba chętnych. Drugi pokaz, który odbył się w niedzielę, 21 grudnia, cieszył się równie dużą frekwencją co pierwszy.

Romany (1) Romany (2)

Romany (3)  Romany (4)

Romany (5)  Romany (6)

 

Niemal w tym samym czasie, 17 grudnia, jasełkowe widowisko odbyło się w Szkole Podstawowej w Ulatowie-Adamach. Tu, w towarzystwie m.in. przewodniczącego Rady Gminy Bogdana Stryjewskiego oraz radnych Hanny Popiołek i Przemysława Zembrzuskiego odbyło się spotkanie wigilijne uświetnione występami najmłodszych uczniów z klas I-III.

Rekonstrukcja wydarzeń sprzed ponad dwóch tysięcy lat w wykonaniu dzieci pozwoliła wszystkim zadumać się na chwilę nad tym, co jest w życiu najważniejsze. Inscenizacja przygotowana pod kierunkiem nauczycielek Gabrieli Modzelewskiej i Magdaleny Morawskiej wywołała duże wzruszenie i słusznie zebrała gromkie brawa.

Ulatowo (1)  Ulatowo (2)

Ulatowo (3)  Ulatowo (4)

Ulatowo (5)  Ulatowo (6)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007