Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Hala sportowa w Krzynowłodze Małej tętni życiem

29.01.201512:12

Michał

siatka (1)Mimo trwających ferii sala gimnastyczna w Krzynowłodze Małej wciąż jest zapełniona sportowcami w różnym wieku, którzy starają się dbać o sprawność fizyczną. Pomagają im w tym opiekunowie sali, którzy prawie codziennie przygotowują sportowe atrakcje. W drugim tygodniu ferii niemal codziennie odbywa się tu jakiś turniej lub zajęcia dla dzieci, młodzieży lub dorosłych.

W niedzielę, 25 stycznia, na sali rozegrano I Ogólnodostępny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Krzynowłoga Mała. Pomysł Agnieszki Urbańskiej i Marcina Sokoła, nauczycieli z miejscowego zespołu szkół, przyciągnął w sumie kilkadziesiąt osób zrzeszonych w pięciu drużynach. Do zabawy zgłosiły się takie zespoły, jak FC OGÓRKI, GMINNY TEAM, ANI MRU MRU, W POGONI ZA CHLEBEM oraz KRZYNOWŁOGA MAŁA. Na parkiecie przeważali mężczyźni, ale w gronie uczestników były także  cztery panie, którym należą się gratulacje za odwagę, grację i piękną grę.

Turniej ten to pięć godzin prawdziwych zmagań w miłej, przyjaznej atmosferze, gry na wysokim i wyrównanym poziomie, a także ciekawego widowiska dla kibiców. Szkoda tylko, że oglądających było niewielu, gdyż zawody trzymały w napięciu niemal do samego końca.

Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność zawodów była następująca:

  1. W Pogoni za Chlebem
  2. Gminny Team
  3. Ani Mru Mru
  4. Krzynowłoga Mała
  5. FC Ogórki

Dla najlepszych drużyn wójt Jerzy Humięcki ufundował okazałe puchary. Dla wszystkich zaś były gratulacje i poczęstunek, który zintegrował wszystkie zespoły uczestniczące w zabawie.

siatka (1)

siatka (2)

siatka (3)

siatka (4)

siatka (5)

siatka (6)

siatka (7)

Dzień później, 26 stycznia, odbył się turniej siatkarski dla nieco młodszych użytkowników sali. Zorganizowało go Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży, którego reprezentantkami na sali były Justyna Czarzasta i Oliwia Roman. Turniej odbywał się pod opieką Agnieszki Urbańskiej.

W zabawie uczestniczyło łącznie 6 drużyn: X-TEAM, DZIKIE KOTY, ABY POGRAĆ, DRUŻYNA MISTRZÓW, PGE ISKRA oraz TAJFUN. Przy okazji przeprowadzono akcję charytatywną – dobrowolne datki na „Bilet dla brata” na Dni Młodzieży.

W zawodach brali udział uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Najlepsza w turnieju okazała się… Drużyna Mistrzów. Jak zatem widać – nazwa nie była wybrana przypadkowo. Drugą lokatę zajął zespół PGE Iskra, a trzecie miejsce – Tajfun. Zespoły te otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez księdza proboszcza Jacka Wichorowskiego.

siatka mlodzi (1) siatka mlodzi (3)

siatka mlodzi (2) siatka mlodzi (4)

Wreszcie we wtorek, 27 stycznia, odbył się miniturniej piłki nożnej. Zagrały w nim dwa zespoły GKS Krzyniaka – chłopców z rocznika 2005 (M. Ślipek, M. Zembrzuski, P. Łączyński, S. Chrząszcz, W. Osiewicz, M. Szczepkowski, J. Smoliński, Ł. Smoliński) oraz z rocznika 2006 (K. Sęk, I. Urbański, P. Witkowski, P. Sławski, P. Bober). Obu naszym drużynom partnerowali młodzi piłkarze z MKS Przasnysz (rocznik 2005). Trenerem młodych drużyn Krzyniaka jest Marcin Sokół; sędzią rozegranych spotkań był uczeń gimnazjum grający w MKS Przasnysz – Patryk Sęk.

Kontrolny turniej wypadł na remis. Starsza drużyna Krzyniaka pokonała swoich rówieśników z Przasnysza 4:1, młodsza natomiast – uległa gościom 0:4. Najważniejsza w tym jednak była dobra zabawa i właściwe przygotowania do wiosennych zmagań ligowych.

futbol (1)

futbol (2)

futbol (3)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007