Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Powiatowe eliminacje turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”

23.04.201522:09

Michał

27032015222Gimnazjalista Bartłomiej Kimona wygrał w swojej kategorii wiekowej powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”. Tym samym nasz reprezentant uzyskał prawo udziału w eliminacjach wojewódzkich jednego z najstarszych konkursów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Eliminacje powiatowe odbyły się 27 marca w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. O awans do eliminacji wojewódzkich walczyli uczniowie z gmin: Krzynowłoga Mała, Jednorożec, Chorzele i Przasnysz.

Naszą gminę reprezentowała pokaźna grupa uczniów: gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Krzynowłodze Małej – Bartłomiej Kimona, Aleksandra Serafin i Ewa Bagińska, a ponadto reprezentanci szkół podstawowych Adrian Merchel (SP w Krzynowłodze) i Adrian Kimona (SP w Romanach-Seborach).

Uczestnicy turnieju, zarówno w kategorii młodszej, jak i starszej, musieli odpowiedzieć na 25 pytań testowych. Dla trojga najlepszych przygotowano etap finałowy – odpowiedź ustną na losowane pytania. Poziom konkursu należy uznać za wysoki, dlatego tym większe brawa należą się reprezentantom naszej gminy, a zwłaszcza Bartkowi, który wygrał swoją kategorię wiekową. Bardzo dobrze wypadła również Aleksandra Serafin, która zajęła trzecie miejsce w gronie gimnazjalistów. Wszystkim jednak równie serdecznie gratulujemy udziału w tak prestiżowym konkursie.

Bartłomiej Kimona weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich OTWP, które są zaplanowane na 25 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim.

Opiekunkami uczniów przygotowujących się do konkursu w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej była Pani Joanna Wawszczak, a w Publicznym Gimnazjum Pani Hanna Sulka.

27032015220

27032015222

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007