Czy skutki kryzysu są dla Ciebie odczuwalne we własnym życiu?

tak
nie

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy

07.05.201523:17

Michał

BRD (6)Tuż przed długim weekendem majowym, 29 kwietnia, w chorzelskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach odbył się etap powiatowy XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gminę Krzynowłoga Mała reprezentowały dwie drużyny: z Roman-Sebor (w kategorii szkół podstawowych) i Krzynowłogi Małej (w kategorii gimnazjów).

Czteroosobowa drużyna ze szkoły Podstawowej w Romanach-Seborach wystartowała w składzie: Alicja Czaplicka, Julia Smolińska, Maciej Bruździak oraz Mikołaj Bruździak. Z kolei gimnazjalistów reprezentował zespół z Krzynowłogi Małej złożony z trojga uczniów: Joanny Bugaj oraz Bartłomieja Kimony i Mateusza Płoskiego. Zarówno jedni, jak i drudzy musieli zmierzyć się najlepszymi drużynami poszczególnych gmin, dlatego rywalizacja była bardzo zacięta.

Dla wszystkich uczestników przygotowano dwa typy zadań: teoretyczny test wiedzowy oraz test praktyczny złożony z analizy rozkładu jazdy na skrzyżowaniach, udzielania  pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rowerowego toru przeszkód.

Wszystkie drużyny wykazywały się wielką wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości ruchu drogowego. Dlatego tym większa była radość po podsumowaniu wyników. Okazało się bowiem, że drużyna ze szkoły w Romanach-Seborach zajęła drugie miejsce, natomiast reprezentanci gimnazjum z Krzynowłogi zajęli miejsce o oczko niżej. Wszystkim gratulujemy wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie.

BRD (1)

BRD (2)

BRD (4)

BRD (6)

ginnazjum (2)

ginnazjum (4)

ginnazjum (5)

patronat 3

Zalacznik 1_logotyp_m

KMZB

 

Harmonogram odbioru odpadow

LOGO WKU

 

panstwowa-komisja-wyborcza

 

harmonogram(3)

LBP_logo

Nota prawna Polityka prawności Wszelkie prawa zastrzeżone © Krzynowłoga Mała 2008

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007